Foto info

Tradycyjne albumy fotograficzne

 

albumy fotograficzneDawniej nasi rodzice czy dziadkowie, uwieczniając na zdjęciu wspaniałe chwile, takie jak narodziny dziecka, różne uroczystości rodzinne czy po prostu niezapomniane wydarzenia, prowadzili albumy, w których umieszczali zdjęcia w odpowiedniej kolejności, często z pamiątkowym dopiskiem. Całej tej operacji towarzyszyła magiczna aura i myśl, że za kilka lub kilkanaście lat wyciągniemy taki album, by pokazać go swoim dzieciom czy wnukom. Zapewne, gdyby zapytać w tym momencie swoich rodziców czy dziadków o stare albumy, to oni z uśmiechem na ustach pójdą na strych, do starej szafy i gdzieś z dolnej szuflady wyciągną nam stary, zakurzony album fotograficzny, który będziemy przeglądać długie godziny, śmiejąc się, jak kiedyś wyglądała, nasza mama ciocia czy babcia, jak się ubierały, co wtedy robiły.


Dzisiaj takich rzeczy już się niestety nie robi, tylko nieliczni prowadzą coś takiego. Oczywiście wyjątkiem od tej reguły jest niewątpliwie album ślubny, który sporządzany jest niemalże po każdym ślubie, ale jak bardzo mogą być interesujące same zdjęcia ślubne? Można je oczywiście obejrzeć raz, drugi, czy co kilka lat, ale naprawdę dużo ciekawszą czynnością dla naszych dzieci będzie oglądanie naszych zdjęć na przykład z wakacji, wyjazdów te, które zostały zrobione z zaskoczenia podczas standardowych czynności.

tradycyjny album fotograficzny
Ktoś powiedziałby, że przecież ma te wszystkie zdjęcia zapisane na dysku, ale zgodzi się z tym zdaniem większość, że to już nie to samo i oglądanie zdjęć na ekranie komputera, telewizora czy innym nie niesie za sobą takich emocji. Dlatego warto prowadzić takie albumy, które po latach będziemy mogli wyjąć, dotknąć, poczuć emocje i jeszcze raz te chwile, które przeżywało się podczas wykonywania zdjęcia. Pliki zapisane na dysku w formacie cyfrowym nigdy nam tego nie zastąpią, ponieważ będą tylko zbiorem kolorowych pikseli przedstawiających daną sytuację czy moment.

 

 

 

 

 

 


Foto news

Polecamy stronę o tematyce fotograficznej a szczególnie informacje o fotoksiążkach:

http://www.foto-rynek.pl/

 

Wakacje i wyjazdy

 

wakacyjne wyjazdy turystyczneKiedy nadchodzi czas wakacji, wymarzonego urlopu każdy pragnie dobrze ten go wykorzystać. Wiele osób decyduje się spędzić ten okres w Polsce, jednak w ostatnim czasie coraz większa liczba Polaków odważa się wyjechać zagranicę. Często pojawia się pytanie po co? W Polsce są góry, morze, jeziora… Jednak nie mamy tu zagwarantowanej ładnej pogody. Poza tym nad naszym Bałtykiem wieje, jest chłodno, a woda jest lodowata i po 5 minutach spędzonych w wodzie wybijamy sobie zęby z zimna. Oczywiście okolice morza i plaże są bardzo malownicze, ale bardziej nadają się na kilkudniową majówkę niż dwa tygodnie wakacji.

Tutaj zobaczysz atrakcyjne miejsca na » http://www.wyjazdy-zagraniczne.pl

Za to w ciepłym Egipcie, czy Grecji nie musimy się martwić, że w lipcu zastanie nas deszcz, a woda w morzu będzie za zimna. Tam możemy się martwić jedynie… zbyt wielkim upałem i żarem lejącym się z nieba. Jednak z drugiej strony warto jest poznać nasze rodowite piękne rejony… Mazury są przecież cudem natury, a widoku w Tatrach na Morskie Oko nie zastąpią żadne inne. Niewątpliwie wybór miejsca wyjazdu na wakacje jest niesłychanie trudny, dlatego warto się wcześniej dobrze zastanowić czy chcemy poznawać piękne szlaki w polskich górach, marznąć w zimnej bałtyckiej wodzie, czy może wypoczywać na słonecznych hiszpańskich plażach. Bez wątpienia jest to decyzja którą trzeba przedyskutować z całą rodziną, czy znajomymi z którymi planujemy spędzić urlop, aby chwile spędzone w miejscu na które się zdecydujemy były niezapomniane i na długo zostawiły ślad w pamięci. Bo przecież wspomnienia to najlepsza pamiątka.

 

 


 

 

Chcesz szybko i komfortowo podróżować po całej Europie?

autokary warszawaKorzystając z usług tego przewoźnika masz to "jak w banku". Posiada on, bowiem najlepiej wyposażone oraz najbardziej sprawne samochody na rynku. W ofercie firmy możemy znaleźć nie tylko autobusy, ale także busy o zróżnicowanej ilości miejsc. Maszyny są przystosowane do długodystansowych wycieczek - posiadają pakowne bagażniki, pasy bezpieczeństwa dla każdego pasażera, podświetlenia ledowe oraz klimatyzację najwyższej jakości. Zawieranie umowy z właścicielem jest proste i przyjemne. Oferuje on stawkę bardzo korzystną jak na wynajem za granicę. Kierowcy pracujący u niego są pomocni, uprzejmi oraz bardzo dobrze wykwalifikowani. Nie musimy martwić się, więc o standard podróży oraz jej bezpieczeństwo. Firma chętnie podejmuje współpracę z biurami podróży oraz z prywatnymi grupami wycieczkowymi, dla których może również oferować przewodnika turystycznego. Firma Europe-Tour nawiązuje również współpracę ze szkołami. Współpraca z tą firmą jest sadysfakcjonująca oraz opłacalna wiec po co ryzykować wynajmując busy w innej firmie?

 https://www.europe-tour.pl/


 

top | Powered by CMSimple_XH | Template by w.scharff | Tutorial zum Template | Login