Foto info

Srodki do mycia psow

 

Dzisiaj chciałabym pokazać różnorodność środków do pielęgnacji psa biorąc pod uwagę różne aspekty:

1.    Wiek psa:

Należy pamiętać , że od 2-3 miesiąca życia aż do pojawienia się dorosłej sierści stosujemy preparaty dla przeznaczone dla szczeniąt. Należy zwrócić uwagę na stan skóry, by była ona elastyczna i dobrze odżywiona. Ważne jest to , źle dobrane środki zaburzają gospodarkę lipidową skóry i często w przypadku zapachowych szamponów zniechęcają szczeniaki do kąpieli. Dlatego należy być ostrożnym przy doborze szamponów.
Ceny zaczynają się od 9,90 PLN

2.    Rodzaj sierści

szampon do kąpieli psów

Psy gładkowłose i krótkowłose
Jeżeli pies ma sierść w dobrej kondycji to wybieramy szampony uniwersalny , ale dobrej jakości by odżywić skórę i sierść, by ograniczyć wypadanie sierści. Można jeszcze dołożyć odzywkę, ale najlepiej z tej samej linii kosmetycznej.
Ceny zaczynają się od 9,90 PLN


Psy długowłose
Z powodu częstych kąpieli należy dobierać dobre kosmetyki, które zapewnią elastyczność i jedwabistość włosa. Dodatkowo używamy balsamu po kąpieli i odżywki, by zapobiegać splataniu się sierści. Oczywiście w przypadku psów wystawowych stosujemy specjalistyczne zestawy, by odżywiona szata pięknie błyszczała. Kiedy zaniedbamy sierść, staje się ona przesuszona i zniszczona należy sięgnąć po preparaty, które zrewitalizują sierść i nadadzą jej połysk.
Ceny od 15,90 PLN


Psy szorstkowłose
Trudno znaleźć odpowiedni kosmetyk dla tych psów, ponieważ nic nie zastąpi trymowania. Kąpiemy psa, by utrzymać szorstkość sierść i nie spowodować jej zmiękczenia. Ponadto, jeżeli sierść jest zniszczona wprowadzamy środki regenerujące.
Ceny od 9,10 PLN

3.    Kolor sierści

Sierść biała
Ten kolor sierści ulega często przyszarzeniu lub zażółceniu , wtedy używamy szamponów intensyfikujących biel, zwracamy uwagę by środek nie zawierał chemicznych wybielaczy, ponieważ niszczą one sierść.
Ceny od  9,00PLN


Sierść czarna i brązowa
Stosujemy szampony intensyfikujące kolor z wykorzystaniem olejków ziołowych lub działających jak farba
Ceny od 15,30 PLN


Sierść wielobarwna – można kupić szampony do intensyfikacji kolorów
Ceny od 38 PLN


4.    Problemy skórne

Stosujemy kosmetyki przeznaczone dla psów z alergia, łagodzące podrażnienia i kojące oraz wzmacniające skórę
Ceny od 33 PLN
szampony dla psów długowłosych 
Ostatnio pojawił się na rynku nowy produkt, który rozwiązuje odwieczny konflikt między właścicielami psów, którzy dążą do neutralizacji psiego zapachu, a psem, dla którego woń stanowi swoistego rodzaju strój oraz źródło jego odrębnej osobowości. To innowacyjny preparat japoński w postaci tabletki o naturalnych właściwościach myjących. Nie tylko neutralizuje on nieprzyjemne zapachy i zapewnia naturalną świeżość lecz także łagodzi podrażnienia skóry. Brak w składzie tabletki substancji zapachowych, barwników, alkoholi, parabenów czy silikonów powoduje, iż wrażliwy zmysł psiego powonienia pozostaje niepodrażniony, a kąpiel i mycie naszego pupila przebiega bez stresu dla niego. Produkt ten nazywa się Animal Care Dogs, ceny od 11,00 PLN

więcej informacji na temat fotografii psów: http://www.foto-rynek.pl/fotobudka,193.html

Do nas należy wybór, pamiętajmy tylko, że zbyt duża liczba kosmetyków powoduje zaburzenie funkcjonowania skóry psa a co za tym idzie pojawiają się problemy z sierścią, alergie skórne itp. Wybierając środek do pielęgnacji swojego pupila miejmy na uwadze jego zdrowie.

 


Foto news

Polecamy stronę o tematyce fotograficznej a szczególnie informacje o fotoksiążkach:

http://www.foto-rynek.pl/

 

Wakacje i wyjazdy

 

wakacyjne wyjazdy turystyczneKiedy nadchodzi czas wakacji, wymarzonego urlopu każdy pragnie dobrze ten go wykorzystać. Wiele osób decyduje się spędzić ten okres w Polsce, jednak w ostatnim czasie coraz większa liczba Polaków odważa się wyjechać zagranicę. Często pojawia się pytanie po co? W Polsce są góry, morze, jeziora… Jednak nie mamy tu zagwarantowanej ładnej pogody. Poza tym nad naszym Bałtykiem wieje, jest chłodno, a woda jest lodowata i po 5 minutach spędzonych w wodzie wybijamy sobie zęby z zimna. Oczywiście okolice morza i plaże są bardzo malownicze, ale bardziej nadają się na kilkudniową majówkę niż dwa tygodnie wakacji.

Tutaj zobaczysz atrakcyjne miejsca na » http://www.wyjazdy-zagraniczne.pl

Za to w ciepłym Egipcie, czy Grecji nie musimy się martwić, że w lipcu zastanie nas deszcz, a woda w morzu będzie za zimna. Tam możemy się martwić jedynie… zbyt wielkim upałem i żarem lejącym się z nieba. Jednak z drugiej strony warto jest poznać nasze rodowite piękne rejony… Mazury są przecież cudem natury, a widoku w Tatrach na Morskie Oko nie zastąpią żadne inne. Niewątpliwie wybór miejsca wyjazdu na wakacje jest niesłychanie trudny, dlatego warto się wcześniej dobrze zastanowić czy chcemy poznawać piękne szlaki w polskich górach, marznąć w zimnej bałtyckiej wodzie, czy może wypoczywać na słonecznych hiszpańskich plażach. Bez wątpienia jest to decyzja którą trzeba przedyskutować z całą rodziną, czy znajomymi z którymi planujemy spędzić urlop, aby chwile spędzone w miejscu na które się zdecydujemy były niezapomniane i na długo zostawiły ślad w pamięci. Bo przecież wspomnienia to najlepsza pamiątka.

 

 


 

 

Chcesz szybko i komfortowo podróżować po całej Europie?

autokary warszawaKorzystając z usług tego przewoźnika masz to "jak w banku". Posiada on, bowiem najlepiej wyposażone oraz najbardziej sprawne samochody na rynku. W ofercie firmy możemy znaleźć nie tylko autobusy, ale także busy o zróżnicowanej ilości miejsc. Maszyny są przystosowane do długodystansowych wycieczek - posiadają pakowne bagażniki, pasy bezpieczeństwa dla każdego pasażera, podświetlenia ledowe oraz klimatyzację najwyższej jakości. Zawieranie umowy z właścicielem jest proste i przyjemne. Oferuje on stawkę bardzo korzystną jak na wynajem za granicę. Kierowcy pracujący u niego są pomocni, uprzejmi oraz bardzo dobrze wykwalifikowani. Nie musimy martwić się, więc o standard podróży oraz jej bezpieczeństwo. Firma chętnie podejmuje współpracę z biurami podróży oraz z prywatnymi grupami wycieczkowymi, dla których może również oferować przewodnika turystycznego. Firma Europe-Tour nawiązuje również współpracę ze szkołami. Współpraca z tą firmą jest sadysfakcjonująca oraz opłacalna wiec po co ryzykować wynajmując busy w innej firmie?

 https://www.europe-tour.pl/


 

top | Powered by CMSimple_XH | Template by w.scharff | Tutorial zum Template | Login