Foto info

Program

Od dawna już wiadomo, że nie ma lepszego sposobu na zachowanie miłych wspomnień o szczególnych chwilach niż uwiecznienie ich za pomocą fotografii. Jeśli jednak uważacie, że archiwizowanie zdjęć na dysku jest zbyt banalne a tradycyjne albumy już wam się przejadły, to idealnym pomysłem może okazać się wydrukowanie fotoksiążki.


Fotoksiążka jest rodzajem albumu fotograficznego, który można kupić w księgarniach. W odróżnieniu jednak od tradycyjnych pozycji, traktującej o krajobrazach czy przedstawiającej prace słynnych fotografików, fotoksiążka jest graficzną relacją ze wspomnień zamawiającego. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zadedykować książkę bliskiej nam osobie. Taki prezent to wprost niezawodna gwarancja wywołania ciepłego uśmiechu na twarzy obdarowywanego.


Album tworzy się przy pomocy specjalnych aplikacji, do których wrzucacie wybrane przez siebie zdjęcia. Program do robienia fotoksiążki można znaleźć na stronach firm zajmujących się ich wytwarzaniem.


Zwykle procedura wygląda tak, że spośród dostępnych szablonów wybieracie najbardziej wam odpowiadający i po prostu przesyłacie pliki ze zdjęciami. Nie ma żadnych ograniczeń w ilości fotografii jakie chcecie zamieścić w książce. Powstrzymać was może jedynie przyszła objętość albumu, chociaż wcale nie jest wykluczone, że to właśnie ona będzie jednym ze znaczących elementów waszego pomysłu.
Kiedy już dokończycie projekt i okaże się, że coś jednak warto zmienić lub dodać kilka odnalezionych plików to nic straconego. Pracę można w każdej chwili edytować, lub zacząć od początku.


Zakładając jednak, że projekt jest w pełni zadowalający to nie pozostaje wam już nic innego jak przesłać go do druku.


Cała procedura, od momentu rozpoczęcia pracy w aplikacji do odbioru gotowego produktu, nie powinna potrwać dłużej niż kilka dni. W przypadku jeśli nie macie ochoty odebrać albumu osobiście trzeba do tego jeszcze doliczyć czas potrzebny na wysyłkę paczki, oraz ten potrzebny na dostarczenie jej przez pocztę lub kuriera. Gdy zamawiacie fotoksiążkę na prezent (a z pewnością będzie to upominek sprawiający masę radości), to miejcie na uwadze, że w okresie przedświątecznym mogą się zdarzyć pewne opóźnienia wynikające z nawału pracy jaką są obciążone firmy kurierskie. Zakupu trzeba zatem dokonać z odpowiednim wyprzedzeniem.

 


Foto news

Polecamy stronę o tematyce fotograficznej a szczególnie informacje o fotoksiążkach:

http://www.foto-rynek.pl/

 

Wakacje i wyjazdy

 

wakacyjne wyjazdy turystyczneKiedy nadchodzi czas wakacji, wymarzonego urlopu każdy pragnie dobrze ten go wykorzystać. Wiele osób decyduje się spędzić ten okres w Polsce, jednak w ostatnim czasie coraz większa liczba Polaków odważa się wyjechać zagranicę. Często pojawia się pytanie po co? W Polsce są góry, morze, jeziora… Jednak nie mamy tu zagwarantowanej ładnej pogody. Poza tym nad naszym Bałtykiem wieje, jest chłodno, a woda jest lodowata i po 5 minutach spędzonych w wodzie wybijamy sobie zęby z zimna. Oczywiście okolice morza i plaże są bardzo malownicze, ale bardziej nadają się na kilkudniową majówkę niż dwa tygodnie wakacji.

Tutaj zobaczysz atrakcyjne miejsca na » http://www.wyjazdy-zagraniczne.pl

Za to w ciepłym Egipcie, czy Grecji nie musimy się martwić, że w lipcu zastanie nas deszcz, a woda w morzu będzie za zimna. Tam możemy się martwić jedynie… zbyt wielkim upałem i żarem lejącym się z nieba. Jednak z drugiej strony warto jest poznać nasze rodowite piękne rejony… Mazury są przecież cudem natury, a widoku w Tatrach na Morskie Oko nie zastąpią żadne inne. Niewątpliwie wybór miejsca wyjazdu na wakacje jest niesłychanie trudny, dlatego warto się wcześniej dobrze zastanowić czy chcemy poznawać piękne szlaki w polskich górach, marznąć w zimnej bałtyckiej wodzie, czy może wypoczywać na słonecznych hiszpańskich plażach. Bez wątpienia jest to decyzja którą trzeba przedyskutować z całą rodziną, czy znajomymi z którymi planujemy spędzić urlop, aby chwile spędzone w miejscu na które się zdecydujemy były niezapomniane i na długo zostawiły ślad w pamięci. Bo przecież wspomnienia to najlepsza pamiątka.

 

 


 

 

Chcesz szybko i komfortowo podróżować po całej Europie?

autokary warszawaKorzystając z usług tego przewoźnika masz to "jak w banku". Posiada on, bowiem najlepiej wyposażone oraz najbardziej sprawne samochody na rynku. W ofercie firmy możemy znaleźć nie tylko autobusy, ale także busy o zróżnicowanej ilości miejsc. Maszyny są przystosowane do długodystansowych wycieczek - posiadają pakowne bagażniki, pasy bezpieczeństwa dla każdego pasażera, podświetlenia ledowe oraz klimatyzację najwyższej jakości. Zawieranie umowy z właścicielem jest proste i przyjemne. Oferuje on stawkę bardzo korzystną jak na wynajem za granicę. Kierowcy pracujący u niego są pomocni, uprzejmi oraz bardzo dobrze wykwalifikowani. Nie musimy martwić się, więc o standard podróży oraz jej bezpieczeństwo. Firma chętnie podejmuje współpracę z biurami podróży oraz z prywatnymi grupami wycieczkowymi, dla których może również oferować przewodnika turystycznego. Firma Europe-Tour nawiązuje również współpracę ze szkołami. Współpraca z tą firmą jest sadysfakcjonująca oraz opłacalna wiec po co ryzykować wynajmując busy w innej firmie?

 https://www.europe-tour.pl/


 

top | Powered by CMSimple_XH | Template by w.scharff | Tutorial zum Template | Login