Foto info

Photo Chemicals

 

RA-4 Bleach Fix Replenisher LR


Low Rate BX for high work load

Repl. rate: 55 ml / m²

RA-4 bleach Fix with a low replenishment rate designed for minilabs Noritsu with a high work load.
Benefits of BX-LR are equal volume of concentrates, ideal for high volume production, more
favourable logistics with 30% volume saving. The new formula is characterized by greater
stability even at a variable work load. BX-LR replaces the previous version BX-NR.

Repl. rate: 55 ml / m²
Yield: 909 m²

 

Repl. rate: 55 ml / m²
Yield: 6.454 m²

 

 


Unicolor Superfix FX-VR


Variously usable, highly concentrated colour fixer for all C-41 and E-6 processes. Depending on process, the concentrate is diluted differently and used without a change of process parameters. e.g. 3 litres of concentrate will make 10 litres of FX-RA whilst 5 litres of concentrate was previously required. For the C-41 standard process 20 litres FX are made from 3 litres of concentrate and for the E-6 process 24 litres of replenisher solution. Unicolor


CD Long Life Additive

 


Antioxidant for C-41 and RA-4 Colour Developer
Dosage: 5 ml / l
Will treat 200L of developer


Tetenals’ new and highly effective protection against oxidation. Extends the life of colour developers at sites with low work load. Add every 2 weeks directly to the working solution – and each time you mix replenisher. Ideal for C41 CD-R and CD-LR, (not required for CD-SP 45). Perfect for machines with liquid processing cartridges or ecojet tablets - also add every 2 weeks directly to the working solution.

 

 


Foto news

Polecamy stronę o tematyce fotograficznej a szczególnie informacje o fotoksiążkach:

http://www.foto-rynek.pl/

 

Wakacje i wyjazdy

 

wakacyjne wyjazdy turystyczneKiedy nadchodzi czas wakacji, wymarzonego urlopu każdy pragnie dobrze ten go wykorzystać. Wiele osób decyduje się spędzić ten okres w Polsce, jednak w ostatnim czasie coraz większa liczba Polaków odważa się wyjechać zagranicę. Często pojawia się pytanie po co? W Polsce są góry, morze, jeziora… Jednak nie mamy tu zagwarantowanej ładnej pogody. Poza tym nad naszym Bałtykiem wieje, jest chłodno, a woda jest lodowata i po 5 minutach spędzonych w wodzie wybijamy sobie zęby z zimna. Oczywiście okolice morza i plaże są bardzo malownicze, ale bardziej nadają się na kilkudniową majówkę niż dwa tygodnie wakacji.

Tutaj zobaczysz atrakcyjne miejsca na » http://www.wyjazdy-zagraniczne.pl

Za to w ciepłym Egipcie, czy Grecji nie musimy się martwić, że w lipcu zastanie nas deszcz, a woda w morzu będzie za zimna. Tam możemy się martwić jedynie… zbyt wielkim upałem i żarem lejącym się z nieba. Jednak z drugiej strony warto jest poznać nasze rodowite piękne rejony… Mazury są przecież cudem natury, a widoku w Tatrach na Morskie Oko nie zastąpią żadne inne. Niewątpliwie wybór miejsca wyjazdu na wakacje jest niesłychanie trudny, dlatego warto się wcześniej dobrze zastanowić czy chcemy poznawać piękne szlaki w polskich górach, marznąć w zimnej bałtyckiej wodzie, czy może wypoczywać na słonecznych hiszpańskich plażach. Bez wątpienia jest to decyzja którą trzeba przedyskutować z całą rodziną, czy znajomymi z którymi planujemy spędzić urlop, aby chwile spędzone w miejscu na które się zdecydujemy były niezapomniane i na długo zostawiły ślad w pamięci. Bo przecież wspomnienia to najlepsza pamiątka.

 

 


 

 

Chcesz szybko i komfortowo podróżować po całej Europie?

autokary warszawaKorzystając z usług tego przewoźnika masz to "jak w banku". Posiada on, bowiem najlepiej wyposażone oraz najbardziej sprawne samochody na rynku. W ofercie firmy możemy znaleźć nie tylko autobusy, ale także busy o zróżnicowanej ilości miejsc. Maszyny są przystosowane do długodystansowych wycieczek - posiadają pakowne bagażniki, pasy bezpieczeństwa dla każdego pasażera, podświetlenia ledowe oraz klimatyzację najwyższej jakości. Zawieranie umowy z właścicielem jest proste i przyjemne. Oferuje on stawkę bardzo korzystną jak na wynajem za granicę. Kierowcy pracujący u niego są pomocni, uprzejmi oraz bardzo dobrze wykwalifikowani. Nie musimy martwić się, więc o standard podróży oraz jej bezpieczeństwo. Firma chętnie podejmuje współpracę z biurami podróży oraz z prywatnymi grupami wycieczkowymi, dla których może również oferować przewodnika turystycznego. Firma Europe-Tour nawiązuje również współpracę ze szkołami. Współpraca z tą firmą jest sadysfakcjonująca oraz opłacalna wiec po co ryzykować wynajmując busy w innej firmie?

 https://www.europe-tour.pl/


 

top | Powered by CMSimple_XH | Template by w.scharff | Tutorial zum Template | Login