Foto info

Otrzymana oferta wakacyjnaIndywidualnie układane oferty wakacji w Tajlandii
Układamy program w 100% do Twoich upodobań, terminu, długości pobytu i zakładanego budżetu.

01. 100% elastyczności terminowej (dostosowanie do urlopu)

02. Jesteśmy Tour Operatorem z Bangkoku - brak pośredników. Gwarancja dobrej ceny.

03. Program w pełni dostosowany do preferencji - układany indywidualnie

04. Wysoka specjalizacja - tylko Tajlandia, Vietnam, Kambodża i Birma

05. Wakacje rodzinne z dziećmi? Jesteśmy w tym mistrzami

06. Pomoc na miejscu po polsku 24/7

Szanowni Państwo,
Pragniemy zaprosić Państwa do odwiedzenia serwisu wycieczki-tajlandia.pl prowadzonego przez Excellent Thailand Travel - Tour Operatora z Bangkoku - lidera grupy, w skład której wchodzą również biura: Chang Puak Gate, Baanthara Travel oraz Thai Backpacker Travel.

Grupa organizuje wycieczki, wczasy i wakacje dla klientów indywidualnych oraz grupowych. W Tajlandii, Vietnamie, Kambodży i Birmie. Z naszej oferty skorzystało w ubiegłym roku ponad 4300 osób z wielu krajów, z czego jedynie 7% stanowili Polacy. W związku z faktem, że w zespole firmy są również Polacy, w lipcu 2014 roku uruchomiliśmy serwis wycieczki-tajlandia.pl, by zaoferować na rynku polskim najpiękniejsze wakacje życia w bezkonkurencyjnej jakości. Nad komfortem i bezpieczeństwem naszych gości czuwa w naszych biurach łącznie 26 osób. W większości Tajowie ale również kilka osób z Myanmaru, Kambodży i Polski.

Posiadamy licencję "Thourism Authority of Thailand nr: 12/02027".

W odróżnieniu od wielkich touroperatorów znanych w Polsce, nie jesteśmy wielką korporacją, w której liczy się jedynie ilość. My stawiamy na jakość. Możemy się na tym skoncentrować, ponieważ oferujemy serwis tylko w czterech krajach. W efekcie jesteśmy super-wyspecjalizowani. O tych 4 krajach wiemy naprawdę dużo.

 

Trzeba przyznać, że takaa oferta dla osób z zasobnym portfelem może być bardzo interesująca.

 

 

 

 


Foto news

Polecamy stronę o tematyce fotograficznej a szczególnie informacje o fotoksiążkach:

http://www.foto-rynek.pl/

 

Wakacje i wyjazdy

 

wakacyjne wyjazdy turystyczneKiedy nadchodzi czas wakacji, wymarzonego urlopu każdy pragnie dobrze ten go wykorzystać. Wiele osób decyduje się spędzić ten okres w Polsce, jednak w ostatnim czasie coraz większa liczba Polaków odważa się wyjechać zagranicę. Często pojawia się pytanie po co? W Polsce są góry, morze, jeziora… Jednak nie mamy tu zagwarantowanej ładnej pogody. Poza tym nad naszym Bałtykiem wieje, jest chłodno, a woda jest lodowata i po 5 minutach spędzonych w wodzie wybijamy sobie zęby z zimna. Oczywiście okolice morza i plaże są bardzo malownicze, ale bardziej nadają się na kilkudniową majówkę niż dwa tygodnie wakacji.

Tutaj zobaczysz atrakcyjne miejsca na » http://www.wyjazdy-zagraniczne.pl

Za to w ciepłym Egipcie, czy Grecji nie musimy się martwić, że w lipcu zastanie nas deszcz, a woda w morzu będzie za zimna. Tam możemy się martwić jedynie… zbyt wielkim upałem i żarem lejącym się z nieba. Jednak z drugiej strony warto jest poznać nasze rodowite piękne rejony… Mazury są przecież cudem natury, a widoku w Tatrach na Morskie Oko nie zastąpią żadne inne. Niewątpliwie wybór miejsca wyjazdu na wakacje jest niesłychanie trudny, dlatego warto się wcześniej dobrze zastanowić czy chcemy poznawać piękne szlaki w polskich górach, marznąć w zimnej bałtyckiej wodzie, czy może wypoczywać na słonecznych hiszpańskich plażach. Bez wątpienia jest to decyzja którą trzeba przedyskutować z całą rodziną, czy znajomymi z którymi planujemy spędzić urlop, aby chwile spędzone w miejscu na które się zdecydujemy były niezapomniane i na długo zostawiły ślad w pamięci. Bo przecież wspomnienia to najlepsza pamiątka.

 

 


 

 

Chcesz szybko i komfortowo podróżować po całej Europie?

autokary warszawaKorzystając z usług tego przewoźnika masz to "jak w banku". Posiada on, bowiem najlepiej wyposażone oraz najbardziej sprawne samochody na rynku. W ofercie firmy możemy znaleźć nie tylko autobusy, ale także busy o zróżnicowanej ilości miejsc. Maszyny są przystosowane do długodystansowych wycieczek - posiadają pakowne bagażniki, pasy bezpieczeństwa dla każdego pasażera, podświetlenia ledowe oraz klimatyzację najwyższej jakości. Zawieranie umowy z właścicielem jest proste i przyjemne. Oferuje on stawkę bardzo korzystną jak na wynajem za granicę. Kierowcy pracujący u niego są pomocni, uprzejmi oraz bardzo dobrze wykwalifikowani. Nie musimy martwić się, więc o standard podróży oraz jej bezpieczeństwo. Firma chętnie podejmuje współpracę z biurami podróży oraz z prywatnymi grupami wycieczkowymi, dla których może również oferować przewodnika turystycznego. Firma Europe-Tour nawiązuje również współpracę ze szkołami. Współpraca z tą firmą jest sadysfakcjonująca oraz opłacalna wiec po co ryzykować wynajmując busy w innej firmie?

 https://www.europe-tour.pl/


 

top | Powered by CMSimple_XH | Template by w.scharff | Tutorial zum Template | Login