Foto info

Ile kosztuje fotoksiazka

 

Aktualnie zmieniamy format z 28x28 cm na 30x30 cm.

Cena fotoksiążki uzależniona jest od:

- ilości stron (ilość zdjęć)

- formatu

- rodzaju okładki

- rodzaju materiału użytego do wykonania okładki (ekoskóra lub materiał introligatorski w przypadku Cameo i Classic)

tania fotoksiążka

 

W przypadku 220 zdjęć przyjmując wstępnie średnio 3 zdjęcia na stronę ( na jednych stronach więcej zdjęć na innych 1 lub 2 zdjęcia) wychodzi, że fotoksiążka miałaby ok. 74 stron.

Mamy 3 rodzaje okładek fotoksiążek: Foto, Cameo i Cassic

Fotoksiążka Foto o 74 stronach w formacie 30x30 cm łącznie z przygotowaniem projektu kosztowałaby 244 zł brutto.

Fotoksiążka Cameo lub Classic z zastosowaniem materiału introligatorskiego na okładkę o 74 stronach w formacie 30x30 cm łącznie z przygotowaniem projektu kosztowałaby 254 zł brutto.

Fotoksiążka Cameo lub Classic z zastosowaniem ekoskóry na okładkę o 74 stronach w formacie 30x30 cm łącznie z przygotowaniem projektu kosztowałaby 284 zł brutto.

Do powyższych cen należy doliczyć 22 zł za przesyłkę kurierską.

 

Aby złożyć zamówienie na tanią fotoksiążkę wystarczy przesłać mailem informacje:

- dotyczące wybranej opcji fotoksiążki (rodzaj okładki i rodzaj materiału - prośba o wskazanie również numeru koloru)

- dane kontaktowe: adres do wysyłki fotoksiążki, telefon, email

- przesłać zdjęcia za pomocą formularza dostępnego na naszej stronie http://www.albumwspomnien.pl/fotoksiazka

 

 

 


Foto news

Polecamy stronę o tematyce fotograficznej a szczególnie informacje o fotoksiążkach:

http://www.foto-rynek.pl/

 

Wakacje i wyjazdy

 

wakacyjne wyjazdy turystyczneKiedy nadchodzi czas wakacji, wymarzonego urlopu każdy pragnie dobrze ten go wykorzystać. Wiele osób decyduje się spędzić ten okres w Polsce, jednak w ostatnim czasie coraz większa liczba Polaków odważa się wyjechać zagranicę. Często pojawia się pytanie po co? W Polsce są góry, morze, jeziora… Jednak nie mamy tu zagwarantowanej ładnej pogody. Poza tym nad naszym Bałtykiem wieje, jest chłodno, a woda jest lodowata i po 5 minutach spędzonych w wodzie wybijamy sobie zęby z zimna. Oczywiście okolice morza i plaże są bardzo malownicze, ale bardziej nadają się na kilkudniową majówkę niż dwa tygodnie wakacji.

Tutaj zobaczysz atrakcyjne miejsca na » http://www.wyjazdy-zagraniczne.pl

Za to w ciepłym Egipcie, czy Grecji nie musimy się martwić, że w lipcu zastanie nas deszcz, a woda w morzu będzie za zimna. Tam możemy się martwić jedynie… zbyt wielkim upałem i żarem lejącym się z nieba. Jednak z drugiej strony warto jest poznać nasze rodowite piękne rejony… Mazury są przecież cudem natury, a widoku w Tatrach na Morskie Oko nie zastąpią żadne inne. Niewątpliwie wybór miejsca wyjazdu na wakacje jest niesłychanie trudny, dlatego warto się wcześniej dobrze zastanowić czy chcemy poznawać piękne szlaki w polskich górach, marznąć w zimnej bałtyckiej wodzie, czy może wypoczywać na słonecznych hiszpańskich plażach. Bez wątpienia jest to decyzja którą trzeba przedyskutować z całą rodziną, czy znajomymi z którymi planujemy spędzić urlop, aby chwile spędzone w miejscu na które się zdecydujemy były niezapomniane i na długo zostawiły ślad w pamięci. Bo przecież wspomnienia to najlepsza pamiątka.

 

 


 

 

Chcesz szybko i komfortowo podróżować po całej Europie?

autokary warszawaKorzystając z usług tego przewoźnika masz to "jak w banku". Posiada on, bowiem najlepiej wyposażone oraz najbardziej sprawne samochody na rynku. W ofercie firmy możemy znaleźć nie tylko autobusy, ale także busy o zróżnicowanej ilości miejsc. Maszyny są przystosowane do długodystansowych wycieczek - posiadają pakowne bagażniki, pasy bezpieczeństwa dla każdego pasażera, podświetlenia ledowe oraz klimatyzację najwyższej jakości. Zawieranie umowy z właścicielem jest proste i przyjemne. Oferuje on stawkę bardzo korzystną jak na wynajem za granicę. Kierowcy pracujący u niego są pomocni, uprzejmi oraz bardzo dobrze wykwalifikowani. Nie musimy martwić się, więc o standard podróży oraz jej bezpieczeństwo. Firma chętnie podejmuje współpracę z biurami podróży oraz z prywatnymi grupami wycieczkowymi, dla których może również oferować przewodnika turystycznego. Firma Europe-Tour nawiązuje również współpracę ze szkołami. Współpraca z tą firmą jest sadysfakcjonująca oraz opłacalna wiec po co ryzykować wynajmując busy w innej firmie?

 https://www.europe-tour.pl/


 

top | Powered by CMSimple_XH | Template by w.scharff | Tutorial zum Template | Login