Foto info

Fotograf slubny

 

Wbrew pozorom to bardzo popularna obecnie profesja. Wystarczyć otworzyć katalogi firm lub katalogi stron internetowych aby stwierdzić jak dużo wpisów dotyczy fotografii ślubnej.  Z czego wynika ta popularność ?

  1. Wysoki wskaźnik bezrobocia a więc ludzie próbują swoich sił w różnych zawodach
  2. Wysoki poziom zautomatyzowania sprzętu fotograficznego co nie wymaga specjalistycznego przygotowania
  3. Niezbyt wysokich nakładów inwestycyjnych, rzędu 10-20 tyś zł

Tak więc dzisiaj "każdy śpiewać może" (fotografowoć śluby ) - jak śpiewał Jerzy Stuhr.

 

Aby fotografać śluby nie wystarczy mieć sprzęt fotograficzny, obejrzeć kilkanaście stron portofilii fotografii ślubnej i porobić trochę testów podczas imprez i spacerów niedzielnych.

Aby pozyskać zlecenia trzeba się zareklamować !

 

Najczęście fotograf ślubny zakłada swoją stronę internetową. Korzysta ze zdjęć zaprzyjaźnionych osób umieszczając ich zdjęcia u siebie i czeka na zlecenia. Mijają dni, tygodnie i miesiące a zlecenia się nie pojawiają. Przyczyna jest prosta - strona nie jest widoczna w internecie. Co więc taki fotograf może zrobić? Musi pozyskać wartościowe linki z innych stron o tematyce fotograficznej.  Tytaj polecamy stronę http://www.promocjainternetowa.com.pl/ która taki link może zapewnić. Za niewielką opłatą kilkudziesięciu złotych oni mogą zrobić analizę Twojej strony fotograficznej, wskazać słabe punkty oraz zasugerować miejsca gdzie zdobyć kolejne linki. W ten sposób po kilku tygodniach niewielkimi funduszami można już zaistnieć w internecie i pozyskać pierwsze zlecenia. Jeżeli zarabione pieniądze przeznaczy się na kolejne inwestycje to po kilku miesiącach, można mieć już stale źródło zleceń.

 

 

Last edited: January 02, 2015, 19:12

Foto news

Polecamy stronę o tematyce fotograficznej a szczególnie informacje o fotoksiążkach:

http://www.foto-rynek.pl/

 

Wakacje i wyjazdy

 

wakacyjne wyjazdy turystyczneKiedy nadchodzi czas wakacji, wymarzonego urlopu każdy pragnie dobrze ten go wykorzystać. Wiele osób decyduje się spędzić ten okres w Polsce, jednak w ostatnim czasie coraz większa liczba Polaków odważa się wyjechać zagranicę. Często pojawia się pytanie po co? W Polsce są góry, morze, jeziora… Jednak nie mamy tu zagwarantowanej ładnej pogody. Poza tym nad naszym Bałtykiem wieje, jest chłodno, a woda jest lodowata i po 5 minutach spędzonych w wodzie wybijamy sobie zęby z zimna. Oczywiście okolice morza i plaże są bardzo malownicze, ale bardziej nadają się na kilkudniową majówkę niż dwa tygodnie wakacji.

Tutaj zobaczysz atrakcyjne miejsca na » http://www.wyjazdy-zagraniczne.pl

Za to w ciepłym Egipcie, czy Grecji nie musimy się martwić, że w lipcu zastanie nas deszcz, a woda w morzu będzie za zimna. Tam możemy się martwić jedynie… zbyt wielkim upałem i żarem lejącym się z nieba. Jednak z drugiej strony warto jest poznać nasze rodowite piękne rejony… Mazury są przecież cudem natury, a widoku w Tatrach na Morskie Oko nie zastąpią żadne inne. Niewątpliwie wybór miejsca wyjazdu na wakacje jest niesłychanie trudny, dlatego warto się wcześniej dobrze zastanowić czy chcemy poznawać piękne szlaki w polskich górach, marznąć w zimnej bałtyckiej wodzie, czy może wypoczywać na słonecznych hiszpańskich plażach. Bez wątpienia jest to decyzja którą trzeba przedyskutować z całą rodziną, czy znajomymi z którymi planujemy spędzić urlop, aby chwile spędzone w miejscu na które się zdecydujemy były niezapomniane i na długo zostawiły ślad w pamięci. Bo przecież wspomnienia to najlepsza pamiątka.

 

 


 

 

Chcesz szybko i komfortowo podróżować po całej Europie?

autokary warszawaKorzystając z usług tego przewoźnika masz to "jak w banku". Posiada on, bowiem najlepiej wyposażone oraz najbardziej sprawne samochody na rynku. W ofercie firmy możemy znaleźć nie tylko autobusy, ale także busy o zróżnicowanej ilości miejsc. Maszyny są przystosowane do długodystansowych wycieczek - posiadają pakowne bagażniki, pasy bezpieczeństwa dla każdego pasażera, podświetlenia ledowe oraz klimatyzację najwyższej jakości. Zawieranie umowy z właścicielem jest proste i przyjemne. Oferuje on stawkę bardzo korzystną jak na wynajem za granicę. Kierowcy pracujący u niego są pomocni, uprzejmi oraz bardzo dobrze wykwalifikowani. Nie musimy martwić się, więc o standard podróży oraz jej bezpieczeństwo. Firma chętnie podejmuje współpracę z biurami podróży oraz z prywatnymi grupami wycieczkowymi, dla których może również oferować przewodnika turystycznego. Firma Europe-Tour nawiązuje również współpracę ze szkołami. Współpraca z tą firmą jest sadysfakcjonująca oraz opłacalna wiec po co ryzykować wynajmując busy w innej firmie?

 https://www.europe-tour.pl/


 

top | Powered by CMSimple_XH | Template by w.scharff | Tutorial zum Template | Login