Foto info

Autokary

 

Prywatne firmy oferujące usługi przewozowe osób i towarów zaczęły pojawiać się na polskim rynku na początku lat dziewięćdziesiątych, kiedy cały krajowy rynek zaczął się rozwijać w stronę prywatyzacji.

 

Przewóz osób w Warszawie

 

autokary Europe TourWcześniej podróżnicy byli skazani na korzystanie z przewozów państwowych, głównie kolei lub aukarów. Zobacz informacje > wynajem autokarów warszawa cennik . Nic więc dziwnego, że zniesmaczeni okropnym stanem technicznym i warunkami podróży – zdecydowali się na skorzystanie z usług prywatnych przedsiębiorców. A różnica między nimi była więcej niż znacząca – wprost nie do opisania. Już nawet nie chodziło o cenę, czy czas przejazdu, bo to było podrzędnym elementem, wynikającym zresztą całkiem normalnie z całej sytuacji. Warunkiem nadrzędnym stał się komfort i warunki podróży, które były stop razy lepsze, niż te oferowane przez państwowe firmy. Prywatni przedsiębiorcy tacy jak Europe-Tour zaczęli więc dostrzegać ogromne wpływy, jakie mieli z przewozów rzeczy – zaczęto też zauważać, że coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z usług przewozowych u innych firm niż PKP czy PKS.

 

 

Europe-Tour wynajemTo oznaczało z kolei gwałtowny wzrost konkurencji na rynku transportowym w Polsce, a co więksi przewoźnicy zaczęli prócz busów kupować także autokary. Pozwoliło im to organizować przejazdy nawet poza granicę kraju i czerpać z tego niebotyczne zyski, mimo wcale konkurencyjnych cen względem innych firm. Dzisiaj na rynku jest bardzo duża oferta autokarów różnego standardu, z różnym wyposażeniem. Bez problemu można wynająć mały autokar na 27 miejsc tak samo jak autokar na 60 miejsc. Sytuacja taka utrzymuje się zresztą do dnia dzisiejszego – podróżni wolą wybierać tańsze, korzystniejsze i wygodniejsze środki transportu, niż gnieść się w śmierdzących i brudnych wagonach kolejowych.

 

 

 

 

 

 

 


Foto news

Polecamy stronę o tematyce fotograficznej a szczególnie informacje o fotoksiążkach:

http://www.foto-rynek.pl/

 

Wakacje i wyjazdy

 

wakacyjne wyjazdy turystyczneKiedy nadchodzi czas wakacji, wymarzonego urlopu każdy pragnie dobrze ten go wykorzystać. Wiele osób decyduje się spędzić ten okres w Polsce, jednak w ostatnim czasie coraz większa liczba Polaków odważa się wyjechać zagranicę. Często pojawia się pytanie po co? W Polsce są góry, morze, jeziora… Jednak nie mamy tu zagwarantowanej ładnej pogody. Poza tym nad naszym Bałtykiem wieje, jest chłodno, a woda jest lodowata i po 5 minutach spędzonych w wodzie wybijamy sobie zęby z zimna. Oczywiście okolice morza i plaże są bardzo malownicze, ale bardziej nadają się na kilkudniową majówkę niż dwa tygodnie wakacji.

Tutaj zobaczysz atrakcyjne miejsca na » http://www.wyjazdy-zagraniczne.pl

Za to w ciepłym Egipcie, czy Grecji nie musimy się martwić, że w lipcu zastanie nas deszcz, a woda w morzu będzie za zimna. Tam możemy się martwić jedynie… zbyt wielkim upałem i żarem lejącym się z nieba. Jednak z drugiej strony warto jest poznać nasze rodowite piękne rejony… Mazury są przecież cudem natury, a widoku w Tatrach na Morskie Oko nie zastąpią żadne inne. Niewątpliwie wybór miejsca wyjazdu na wakacje jest niesłychanie trudny, dlatego warto się wcześniej dobrze zastanowić czy chcemy poznawać piękne szlaki w polskich górach, marznąć w zimnej bałtyckiej wodzie, czy może wypoczywać na słonecznych hiszpańskich plażach. Bez wątpienia jest to decyzja którą trzeba przedyskutować z całą rodziną, czy znajomymi z którymi planujemy spędzić urlop, aby chwile spędzone w miejscu na które się zdecydujemy były niezapomniane i na długo zostawiły ślad w pamięci. Bo przecież wspomnienia to najlepsza pamiątka.

 

 


 

 

Chcesz szybko i komfortowo podróżować po całej Europie?

autokary warszawaKorzystając z usług tego przewoźnika masz to "jak w banku". Posiada on, bowiem najlepiej wyposażone oraz najbardziej sprawne samochody na rynku. W ofercie firmy możemy znaleźć nie tylko autobusy, ale także busy o zróżnicowanej ilości miejsc. Maszyny są przystosowane do długodystansowych wycieczek - posiadają pakowne bagażniki, pasy bezpieczeństwa dla każdego pasażera, podświetlenia ledowe oraz klimatyzację najwyższej jakości. Zawieranie umowy z właścicielem jest proste i przyjemne. Oferuje on stawkę bardzo korzystną jak na wynajem za granicę. Kierowcy pracujący u niego są pomocni, uprzejmi oraz bardzo dobrze wykwalifikowani. Nie musimy martwić się, więc o standard podróży oraz jej bezpieczeństwo. Firma chętnie podejmuje współpracę z biurami podróży oraz z prywatnymi grupami wycieczkowymi, dla których może również oferować przewodnika turystycznego. Firma Europe-Tour nawiązuje również współpracę ze szkołami. Współpraca z tą firmą jest sadysfakcjonująca oraz opłacalna wiec po co ryzykować wynajmując busy w innej firmie?

 https://www.europe-tour.pl/


 

top | Powered by CMSimple_XH | Template by w.scharff | Tutorial zum Template | Login